Slavnostní přivítání našich žáků do nového školního roku

05.09.2018 08:46

V pondělí 3. září proběhlo slavnostní zahájení nového šk. roku. V 8 hodin přivítala v sále sokolovny p. ředitelka Mgr. J. Michálková společně s paní starostkou I. Vinařovou žáky 2. – 9. ročníku. V 10 hodin byli přivítáni na malé škole naši nejmladší – prvňáčkové. Ti poprvé zasedli do školních lavic a tiše naslouchali všem informacím z úst tř. učitelky  Mgr. A. Polákové, p. ředitelky a p. starostky. Jako vzpomínku na tuto významnou událost si odnesli krásnou pohádkovou knížku a rozkvetlou fialku, o kterou budou pečovat, aby jim vydržela co nejdéle.  Děkujeme za to Obecnímu úřadu Dolní Roveň.

Všem zúčastněným žákům, pedagogům, zaměstnancům školy, rodičům a ostatním hostům přejeme pevné zdraví. Žákům dále úspěšné vykročení do nového šk. roku, chuť do práce, štěstí a radost, dobré kamarády, učitele, s kterými si budou rozumět, a trpělivé a tolerantní rodiče.

Děkujeme p. učiteli Bc. M. Mojžíšovi za hezké fotografie.                                                                             Mgr. J. Balášová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode