Slavnostní ukončení olympijského týdne

12.06.2019 14:35

7. 6. 2019 se většina žáků naší školy zúčastnila posledního dne olympiády. Náplní dne byla atletika a slavnostní vyhlášení. Při atletice našim atletům počasí moc nepřálo, ale i tak ze sebe vydali ty nejlepší výkony. Mezi soutěžní disciplíny patřil skok do dálky, vrh koulí, vytrvalostní běh na 800 metrů (dívky) a 1000 metrů (chlapci), rychlostní běh na 60 metrů a štafeta.

Při vyhlášení jsme získali celkem 7 medailí! Ve skupinových hrách získali zlatou medaili chlapci za 1. místo ve fotbale a bronzovou za 3. místo v basketbale. Dívky obdržely stříbrnou medaili za 2. místo ve volejbale. V individuálních disciplínách byl Adam Mikuláš zlatý ve skoku do dálky, Štěpánka Johanová skončila také na 1. příčce, a to v tenise, a zároveň získala 2. místo v ping-pongu. Na krásné 3. příčce se umístila Dorothea Malinská ve vrhu koulí.

Naším nejúspěšnějším chlapcem se stal Adam Mikuláš a nejúspěšnější dívkou byla zvolena Štěpánka Johanová. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.              Barbora Brandová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode