Slavnostní zahájení šk. roku 2021/2022

02.09.2021 20:47

Ve středu 1. září jsme přivítali společně s žáky nový školní rok 2021-2022. Naši školu v něm bude navštěvovat celkem 224 žáků. Z důvodu koronavirových opatření probíhalo zahájení pro žáky 2. až 9. třídy netradičně. Žáci se neshromáždili v sále místní sokolovny, ale sešli se ve svých třídách s třídními učiteli. Nejprve se museli otestovat a po vyhodnocení antigenních testů (všechny negativní)  si společně povídali o tom, co je čeká v následujících dnech.

Naši nejmenší - prvňáčkové - se sešli s třídními učitelkami na malé škole v doprovodu svých nejbližších. Do 1. A máme zapsáno 12 žáčků, v 1. B se jich bude učit 17. Milé žáky přivítala paní ředitelka Mgr. Jarmila Michálková, dále k nim promluvila paní starostka Iva Vinařová. Program doplnily žákyně 7. ročníku Laura Šťásková a Valerija Leta básničkami o škole. Kromě krásných zážitků z tohoto slavnostního dne si dětičky odnesly domů dárečky věnované Obecním úřadem Dolní Roveň a také dárky od našich sponzorů. Fotky na památku nafotila naše osvědčená paní fotografka Jana Štípková. Všem děkujeme.

Velmi si přejeme, aby tento školní rok proběhl bez problémů, s výukou tak, jak jsme všichni zvyklí, abychom byli všichni zdraví a spokojení. 

Tak s chutí do toho!                                  Vedení školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode