Soutěž o nejzajímavější masku

05.12.2018 21:46

Žákovský parlament vyhlásil na dnešní den soutěž o nejzajímavější masku čerta a anděla ve třídách 5. až 9. ročníku. Nejvíce masek se dostavilo do IX. třídy, která měla velký úkol- navštívit mateřskou školku a všechny třídy v naší škole. Moc se jim to podařilo, masky byly opravdu pěkné. V ostatních třídách se také čerti a andělé dostavili, bohužel ne v tak hojném počtu. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Nejzajímavější masky, které parlamenťáci vybrali a vyhodnotili, jsou tyto:

5. tř. - čerti - Š. Kubínová, V. Justová

6. tř. - čert - S. Lukácsová, anděl - R. Hájková

7. tř. - čert - Pa. Slezák, anděl - A. Drábková

8. tř. - andělé - D. Bartáková, E. Hrochová

9. tř. - čert - P. Kolmanová, anděl - A. Venclová 

Nejlepší masky byly odměněny malou sladkostí.

Děkujeme všem zúčastněným žákům za jejich aktivitu. Děkujeme všem vyučujícím za jejich vstřícnost a tolerenci chování během vyučování.

Mgr. J. Balášová - koordinátor ŽP, D. Malinská - předseda ŽP

 
 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode