Společenský večer

17.03.2018 01:55

Jako každý rok se i tento rok konal ples pro absolventy 9. ročníku. Akce se konala v Kulturním domě v Horní Rovni v sobotu dne 3. 3. 2018 od 19:00. Žáci i učitelé si prošli jemným stresem před začátkem plesu, chtěli totiž vytvořit nezapomenutelnou vzpomínku pro všechny, kteří na tuhle slavnostní událost zavítali. Ples nesl téma Star-Wars, takže i ozdoby a tematická hudba byly ve stylu Star-Wars. Slavnostní zahájení začali žáci 9. třídy moderním tancem. Nejprve svůj tanec odtančily dívky, za nimi následovali chlapci a všichni potom společně odtančili poslední moderní tanec. Následně přenechali místo tanečním párům z TK Apel Holice s jejich ukázkou latinsko-amerických tanců. Doprovázeni potleskem opět na parket nastoupili žáci 9. třídy, kteří tentokrát odtančili společenské tance. Po odtančení se všichni žáci 9. ročníku střetli ve středu haly, kde následným rozestoupením přivítali paní ředitelku, pana zástupce a pana třídního učitele. Poté se všem žákům 9. třídy dostalo cti v podobě předávání šerp. Atmosféra byla napjatá a potleskem byl doprovázen každý žák, který šerpu obdržel. Po předávání, které ukončili žáci vystřelením konfet, začala volná zábava. Po dlouhé noci nakonec všichni museli odtančit domů, ale nesli si s sebou krásné vzpomínky na ples, který v něčem navazoval na tradice z předchozích let, ale v mnohém byl nový. Všem moc děkujeme za spoluvytvoření krásné atmosféry.

Wendy Šprincová

odkaz na fota zde (autorská práva patří p. fotografovi Janu Štěpánkovi)

hanzkn.rajce.idnes.cz/Spolecensky_vecer_MZS_Dolni_Roven%2C_3._brezna_2018