Společenský večer

07.05.2019 15:17
Společenský večer SRPD
V sobotu 27. 4. 2019 se v sále Kulturního domu v Horní Rovni konal již tradiční společenský večer SRPD s již tradičním šerpováním vycházejících žáků.
Prvními body programu bylo taneční vystoupení žáků 9. ročníku a několik ukázek Tanečního klubu Apel Holice: Zde byl jedním ze tří párů i pár našich deváťáků - Barbora Brandová a Šimon Jirků, kterým se loňské minitaneční zalíbily tak, že se rozhodli v tancování pokračovat...
Následoval tanec v párech a potom již očekávaný slavnostní nástup a šerpování. Toho se ujaly paní ředitelka Mgr. Jarmila Michálková a paní zástupkyně Mgr. Jaroslava Balášová. Asistovala jim paní učitelka Mgr. Pavla Parchanská (za svobodna Netíková), která letošní deváťáky učila v první třídě. Na plátně běžela prezentace fotografií, které tvořily průřez životy jednotlivých žáků, a jejich charakter, schopnosti a úspěchy komentovala současná třídní učitelka Mgr. Jana Sevránková.
Došlo i na společnou fotografii a poté žáci vyzvali k tanci své učitele a rodiče.
Oficiální část programu skončila a následovala volná zábava zpestřená bohatou tombolou. 
Děkujeme hudbě Triton za písničky k tanci i poslechu. 
Děkujeme všem organizátorům z řad obce, SRPD i školy za uskutečnění této akce, děkujeme sponzorům za dary do tomboly. Děkujeme žákyním 8. ročníku za úvodní slovo a pomoc s organizací.
A děkujeme všem, kteří jste přišli a tuto akci podpořili....
Jménem žáků 9. ročníku Mgr. Jana Sevránková, třídní učitelka

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode