SPOŘKA ČESKEM – Cyklovýlet 6. třídy

07.06.2022 19:48

V pátek 3. června 2022 se část 6. třídy z Masarykovy ZŠ Dolní Roveň zúčastnila cyklovýletu do Pardubic v areálu Na Vinici. Česká spořitelna zde pořádala sportovní akci pro své zaměstnance, kde i děti byly vítány. Využili jsme tedy pozvání pana Radka Tomáška, který ve spořitelně pracuje a je zároveň tatínkem našich dvou žákyň.

Za krásného počasí se skupina 11 žáků v doprovodu 2 dospělých vydala na cestu po méně frekventovaných silnicích a cyklostezkách. První zastavení nás čekalo na farmě Apolenka, kde jsme se občerstvili a prohlédli si areál s domácími zvířaty, parkem a hřištěm. Po příjezdu do areálu České spořitelny nás čekalo překvapení v podobě skvělého občerstvení, her a soutěží.

Děti si vyzkoušely lukostřelbu, zahrály badminton, jezdily s loďkami na dálkové ovládání a za to vše ještě obdržely perníkovou medaili. Před odjezdem se ještě zúčastnily minikurzu přípravy míchaných nápojů a 2 šťastlivci si odvezli šejkr.

Domů se nám moc nechtělo, ale čekalo nás ještě necelých 20 km zpět, vesměs proti větru.

Děkujeme České spořitelně za prima akci.

VI. třída, Masarykova základní škola Dolní Roveň

 

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode