Sportovní úspěch našich chlapců

07.04.2022 20:25

Po dlouhé pauze se konečně rozběhly sportovní soutěže. Výběr fotbalistů z 8. a 9. ročníku se 6. dubna zúčastnil okrskového kola Pardubicka a Holicka v minifotbale. Turnaj se konal v Pardubicích v areálu PAMAKO Na Hůrkách .
Úzký kádr naší školy pod “taktovkou” kapitána Michala Kosiny (9.A) po skvělém taktickém a týmovém výkonu zvítězil ve skupině nejdříve nad ZŠ Pardubice Polabiny 9:0 a potom nad ZŠ Svítkov 7:0. Bez obdržené branky a suverénním vítězstvím ve skupině postoupili kluci rovnou do finále, kde po boji podlehli ZŠ Lázně Bohdaneč 0:3. To ale už nic nezměnilo na faktu, že v konkurenci sedmi škol vybojovali pro naši školu druhé místo a kvalifikovali se do okresního finále, které se bude konat 21. dubna. Za vynikající úspěch jim děkujeme.
Školu reprezentovali: Michal Kosina, Tadeáš Svoboda, Radim Novák, David Pamánek (všichni z 9. tříd),
Robin Štusák, Štěpán Brňák a brankář Jan Pištora (8. třída).
Mgr. Miloslav Polák

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode