Sportovní zlato na závěr školní docházky

23.06.2022 12:45

Výběr fotbalistů z 8. a 9. ročníku se 14. června 2022 zúčastnil vyzývacího fotbalového turnaje v Dašicích. Chlapci s nadšením a vědomím poslední společné sportovní akce na základní škole potvrdili mimořádně sportovně úspěšný rok a na turnaji triumfovali. Naši hoši postupně porazili výběr Moravan 11:1, dále po dramatickém průběhu a několika nastřeleních brankové konstrukce Hrochův Týnec 2:1 a na závěr domácí výběr Dašic 7:3. Po skončení akce proběhlo v příjemném prostředí krátké posezení spojené s opékáním klobás. 

Školu reprezentovali za 9. ročník: Michal Kosina, Radim Novák, David Pamánek, Aleš Michálek, Jiří Provazník, Lukáš Fritsch a Lukáš Jedlička. Za 8. ročník Štěpán Brňák, Jan Pištora. Děkujeme za vynikající úspěch a věříme, že i v dalších letech se nám podaří sestavovat takhle skvělé týmy a sbírat úspěchy.               Mgr. Miloslav Polák

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode