Stále čekáme na zprávy z Krajské hygienické stanice v Pardubicích

23.06.2020 22:39

Vážení rodiče, milí žáci,

stále ještě našich pět zaměstnanců a někteří žáci školy čekají na výsledek testu na covid 19. Pevně věříme, že díky snaze o dodržování nezbytných opatření ve škole budou všichni testovaní negativní.

V pondělí 22. 6. večer za asistence pana školníka hasiči vydezinfikovali vnitřní i vnější prostory, aby se všichni ve škole mohli při dodržování pravidel cítit bezpečně.

Pokud budou testy všech testovaných negativní, bude to znamenat, že nemocný je stále pouze jeden zaměstnanec, ten je nyní v karanténě a  k nákaze u něj došlo mimo školu.

Pokud budou již zmiňované testy u všech negativní, rádi bychom předávali vysvědčení v pátek 26. 6. ráno na malé škole v 1., 2., 3. a 4. třídě. Je povoleno předávání celé třídě, pro předávání vysvědčení už neplatí maximální počet dětí ve skupině 15.

Vysvědční budou rovněž předána vycházejícím žákům (9. ročník) na velké škole po domluvě s jejich třídní učitelkou. Tito žáci musí v pátek rovněž vrátit všechny od školy vypůjčené učebnice.

Žákům 5.,6.,7.A, 7.B a 8 třídy vysvědčení vydána v červnu nebudou, vše se stihne na začátku nového školního roku v září.

Věříme, že podobné situace nás všechny spíše spojí než rozdělí.

Všem přeji hlavně pevné zdraví a děkuji vám předem za pochopení v této nelehké situaci.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy