Středa 11. květen - Den proti rakovině

08.05.2022 21:23

ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ 2022

STŘEDA 11. KVĚTNA

Vážení rodiče a příznivci Masarykovy základní školy Dolní Roveň,

naše škola se letos opět zapojí do tradiční veřejné sbírky Ligy proti rakovině, která má zcela jistě smysl. Hlavní téma letošní sbírky je Nádorová onemocnění reprodukčních orgánů, konkrétně děložního čípku a varlat. 

Cílem sbírky je preventivně působit na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi. Za nabízené kvítky měsíčku lékařského získat prostředky na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center.

Kytičku lze zakoupit za 20 Kč, přispět větší částkou je možné.

Chcete-li tuto sbírku podpořit, dejte svým dětem ve středu 11. 5. do školy potřebný obnos peněz.

Děkujeme za podporu. Mgr. L. Louženská, garant akce

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode