Zisk stříbrného poháru z okresního kola ve futsalu

15.12.2017 15:08

Velkým úspěchem pro naše žáky skončilo okresní kolo ve futsalu v Moravanech dne 13. prosince 2017.

Hned první zápas ve skupině proti fotbalové ZŠ Ohrazenice nabídl nejkrásnější podívanou, naši kluci uhráli hodnotnou remízu 1 : 1, čímž položili základní kámen pozdějšímu úspěchu. Dále ve skupině remizovali se ZŠ Štefánikova Pardubice, a tím postoupili do semifinále z druhého místa ve skupině proti vítěznému týmu z druhé skupiny. Ani proti tomuto favoritovi ze ZŠ Bratranců Veverkových Pardubice neměli respekt a důsledností spojenou s vůlí vydřeli vítězství 3 : 2. 

Ve velkém finále nestačili, již oslabeni o Filipa Podaného a značně vyčerpáni, pouze na sportovní ZŠ Benešovo nám. Pardubice. Odměnou našim chlapcům za vynikající úspěch byl stříbrný pohár za druhé místo a skvělý pocit ze hry. Naši školu reprezentovali Radek Šafránek, Jaromír Hemer, Patrik Pinkas, David Kosina, Adam Šulc, Adam Hvězda, Stanislav Simon, Jan Jakoubek a Filip Podaný.

Všem díky za účast a přeji další úspěchy.

Mgr. Bc. Miloslav Polák

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode