Svátek dětí ve školní družině

03.06.2018 18:23

Ve čtvrtek odpoledne jsme malovali obrázky venku na parkovišti, moc se nám povedly, i když je v pátek spláchnul déšť. V pátek odpoledne měly děti na zahradě připravenou netradiční olympiádu - za každou splněnou disciplínu je čekala sladká odměna a na závěr jsme zkoušeli obrovské létající bubliny. O půl šesté navečer se sešly děti z III. oddělení ve škole a čekala nás noc ve škole, bylo nás 19. Ještě že přestalo pršet, protože jsme měli velmi nabitý program - nejdříve stříleli ze vzduchovky, při přípravě spaní v tělocvičně napsali ve skupinkách strašidelný příběh na dobrou noc, nechyběl ani táborák, opékání buřtů, zpívání s kytarou. A hlavně v 22.00 hod. noční hra na bludičky v alejce a před půlnocí stezka odvahy na hřbitov - někteří ji vzdali. Ráno rozcvička na zahradě, společná snídaně a v 9 hod. rozchod domů. Myslím si, že jsme si to všichni hezky užili, i když jsme se moc nevyspali. 

Daša Vachová

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode