Technické požadavky na distanční výuku

11.10.2020 19:41

Prosíme rodiče, aby umožnili žákům při distanční výuce využít domácí PC, notebooky, tablety nebo mobilní telefony s připojením na wifi. V případě akutní potřeby budeme v dohledné době schopni žákům poskytnout k zapůjčení limitovaný počet školních notebooků. Jakmile toto bude možné, budete informováni na webu školy.

Výuka bude probíhat na Googlu, základem je přihlášení ke školnímu e-mailu, který v této chvíli mají všichni žáci školy. Na Google v aplikaci Classroom bude na každý předmět a třídu vytvořena třída, ve které bude probíhat výuka. Videokonference budou řízeny přes Google Meet.

Žáci potřebují zařízení připojené na internet, stačí i chytrý telefon. Kamera není nutná. Při videokonferencích žáci nebudou mít zapnutou kameru a zvuk zapnou jen dočasně, budou-li s vyučujícím hovořit.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode