Technohrátky v Litomyšli

02.11.2019 21:06

Ve středu 23.10.2019 se vybraní žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili Technohrátek na Střední škole zahradnické a technické v Litomyšli. Sešlo se tam 131 žáků z devíti základních škol Pardubického kraje. Naším úkolem bylo plnit úkoly a co nejlépe se umístit. Mohli jsme si vyměnit kolo u auta, absolvovat kvíz o zvířatech, vyrobit si dekoraci - srdce z přírodního materiálu, malovat, nebo třeba zkusit, jak vypadá práce skladníka. Naše škola ve vědomostním kvízu obsadila krásné 2. místo a celkově jsme skončili třetí.

Pořadatelům této zdařilé akce děkujeme, užili jsme si ji.

Jakub Audrlický, Julie Kindová, redaktoři časopisu Roveňské oko

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode