Třídní výlet VIII. třídy

24.06.2018 23:31
Ve čtvrtek 14. června se konal třídní pěší a cyklo výlet žáků VI. a VIII. třídy. 
Ti z osmičky, kdo měli v pořádku kola, se pod vedením pana školníka a Lukáše Slezáka v obci zvané Bílý Kůň přemístili z cyklobusu na sedla svých kol a podnikli téměř 20tikilometrovou trasu po okraji Toulovcových Maštalí mezi Borem u Skutče a Prosečí.
Ti pěší se s tř. učitelkou Janou Sevránkovou nechali vysadit v Nových Hradech a absolvovali prohlídku tamního areálu - nově upravené zámecké zahrady, křížovou cestu se zříceninou hradu, přírodní amfiteátr a bludiště, zmrzlinu v zámecké cukrárně  a poté příjemnou procházku k chatě Polanka, kde se potkali se zbytkem třídy a společně poobědvali.
Počasí bylo jako stvořené na výlet a nikomu se nic nestalo, všchno dobře dopadlo a všichni se v pořádku vrátili do svých domovů.
Bylo to příjemné zakončení školního roku a děkujeme panu školníkovi i Lukášovi za doprovod.        Mgr. Jana Sevránková

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode