Turnaj v minikopané

14.11.2018 09:04

Dne 7. 11. 2018 se na multifunkčním hřišti za MŠ uskutečnil turnaj v minikopané mezi žáky 6. – 9. třídy naší školy. Od jedné hodiny se hráči rozehrávali a první zápas začal v půl druhé. Každá třída si vytvořila vlastní soutěžní tým. Turnaje se zúčastnily i dvě dívky (Eliška Kopová, Eliška Hrochová) z osmé třídy! Vyhlášení proběhlo kolem čtvrté hodiny. Na průběh všech zápasů bedlivě dohlížel p. učitel Mojžíš. Všichni žáci byli ukáznění a snažili se ze všech sil.

VÝSLEDKY:

  1. místo

6. třída

  1. místo

9. třída

  1. místo

8. třída

  1. místo

7. třída

nejlepší hráč

Patrik Výborný

nejlepší střelec

Michal Kosina

nejlepší brankář

Adam výborný

 

           

Poděkování patří i sponzorům za pěkné ceny do této soutěže  - MZŠ Dolní Roveň a p. J. Hemerovi.

Velký dík patří organizátorům této akce i všem zúčastněným.

Barbora Brandová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode