Turnaj ve fotbale McDonald's Cup!

13.05.2018 21:39

Ve středu 9. 5. 2018 jsme se zúčastnili oblastního kola v Sezemicích. Tentokrát jsme obsadili obě kategorie: 1.-3. ročník, 4.-5. ročník. Mladší chlapci v sestavě - Tomáš Exnar, Michal Netík, Samuel Kopa, Jirka Drábek, Jan Švec, Matyáš Melc, Adam Hájek, Antonín Jedlička a Radek Lukásc si to vyzkoušeli poprvé. I když v základní skupině prohráli, statečně bojovali. Děkuji rodičům - p. Kopovi, p.Exnarovi, p.Netíkovi a Hájkovým za spolupráci. Starší chlapci v sestavě - Michal Kosina, Tadeáš Svoboda, Jan Pištora, Lukáš Jedlička, Radim Novák, Aleš Michálek, Matěj Kantor, Adam Výborný, Lukáš Fritsch a Jirka Provazník postoupili ze základní skupiny a ve finále porazili ZŠ Holubova Holice 1:0 a turnaj vyhráli. Ve čtvrtek 17.5. nás čeká okresní kolo v Pardubicích, kde to bude o mnoho těžší.Děkuji chlapcům za výborný výsledek i přípravu.         

Vachová Daša                                                           

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode