Turnaj ve stolním tenise

10.10.2018 22:25

Dne 10. 10. 2018 se žáci naší školy zúčastnili turnaje ve stolním tenise. Turnaj byl uspořádán pro školy okresu Holice a Pardubice. Za dívky reprezentovaly školu Štěpánka Johanová z 8. třídy a Lucie Slezáková z 9. třídy, za chlapce soutěžili žáci 8. třídy - Radek Šafránek, Michal Ruda, Patrik Pinkas a Dominik Výborný. Děvčata vybojovala velmi krásný post - 3. místo. Chlapci to měli se soupeři o něco těžší, ale dali do toho všechno a skončili na 6. místě.

Doufáme, že žáci naší školy budou i nadále dosahovat výborných výsledků na různých, nejen sportovních soutěžích. Dnešním reprezentantům patří velký dík a samozřejmě gratulace.                                                                                                                                  

Eliška Kopová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode