Turnaj ve stolním tenise

20.12.2018 12:06

Ve středu  19. 12. 2018 se na naší škole odehrál turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 36 žáků ze všech tříd. V každé skupině se mezi sebou utkalo 12 hráčů. Postoupili čtyři nejlepší a ti poté bojovali o postup do semifinále. Z výherců základních skupin se vylosovaly semifinálové dvojice a turnaj pokračoval. Po několika napínavých zápasech se do finále „propinkali“ tři žáci – Michal Chocholouš (9.), Tomáš Čížek (9.) a Radek Šafránek (8.). V těžkých soubojích finálového kola se zadařilo Radku Šafránkovi, který skončil na 1. místě, 2. místo obsadil Michal Chocholouš a 3. místo získal Tomáš Čížek. Výherci si odnesli medaili, diplom, sladkou odměnu a dobrý pocit z výhry. Diplom a odměnu za nejlepší dívku v turnaji získala Eliška Kopová. Celé dopoledne panovala dobrá nálada, ve vzduchu byla cítit nepatrná soutěživost a zapálenost pro hru.

Tímto děkujeme pořadatelům z 8. a 9. ročníku za skvělou organizaci a gratulujeme výhercům.

Dorothea Malinská, redaktorka časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode