DŮLEŽITÉ - Chraňme se před koronavirem!

10.03.2020 21:40

V souvislosti s nebezpečím vzniklým šířením nákazy koronaviru v Evropě jsme i my v Masarykově základní škole Dolní Roveň přijali určitá opatření, která mají za cíl ochránit žáky a zaměstnance školy před možným nebezpečím.

Všichni žáci přítomní ve škole jsou poučeni svými třídními učiteli o dodržování správné hygieny. Zaměstnanci školy, kteří navštíví v nadcházejících dnech severní Itálii a jiné rizikové oblasti budou muset dodržet 14 ti denní karanténu doma. 

Vás rodiče a zákonné zástupce žádáme, abychom od vás byli informováni o tom, zda jste se v posledních dnech nevrátili domů z ohrožených oblastí v zahraničí. Pokud tomu tak je, bylo by třeba nechat v karanténě i vaše děti, aby možné riziko šíření nákazy ve škole bylo minimalizováno. Berte prosím toto opatření velmi vážně, jeden nemocný žák může ohrozit zdraví velmi mnoho dalším lidem.

Děkujeme předem za pochopení a spolupráci.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode