Úplné uzavření škol - přechod 1. a 2. třídy na distanční výuku

26.02.2021 23:39

Vláda ČR v pátek 26. 2. 2021 na svém večerním zasedání schválila další mimořádná opatření. Platit začnou v pondělí 1. března a potrvají následující tři týdny. Součástí je bohužel i úplné uzavření škol, díky němuž se bude také naše 1. a 2. třída vyučovat distančně. Rozvrh videokonferencí těchto tříd bude do ŠOL doplněn během víkendu. Prosíme tímto o spolupráci a sounáležitost, situace je velmi složitá.

Informace o stravování pro rodiče žáků 1. a 2. třídy:

Obědy všem žákům 1. a 2. třídy v pondělí ráno vedoucí školní jídelny odhlásí. Pokud budete mít zájem pro své děti obědy za dotované ceny během distanční výuky odebírat, budeme rádi. Dostanete je zabalené strojem na balení jídel v krabičkách, jen si je musíte včas (den předem do 13 hodin) přihlásit přes ŠOL nebo www.strava.cz, popřípadě na obedy@zsdolniroven.cz. V případě zájmu o pondělní oběd (1. 3.), je třeba vyjímečně napsat během tohoto víkendu paní vedoucí na e-mail: obedy@zsdolniroven.cz, jinak žáci oběd mít nebudou.

Obědy jsou žákům vydávány přes výdejní okénko, které je nainstalované ve dveřích zadního  vstupu do kuchyně (ve dvoře od MŠ) od 11:00 hodin do 11:30 hodin. Cenu krabiček pro žáky hradí zřizovatel školy. Žáci, kteří si z důvodu výuky formou videokonference nestihnou vyzvednout oběd v době výdeje, tj. od 11:00 hodin do 11:30 hodin,  zazvoní na zvonek umístěný na dveřích kuchyně - dveře, kde se vydávají obědy přes výdejní okénko. Oběd jim bude následně vydán.

Přejeme vám všem pevné zdraví a co nejvíce pohody.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode