Úspěchy našich žáků

06.06.2019 08:13

V pondělí 3. 6. 2019 začal první den Olympiády dětí a mládeže v Holicích. Na programu byl volejbal dívek a fotbal chlapců. Děvčata hrála v hale a první dva zápasy se školami ZŠ Holubova a ZŠ Moravany vyhrála. Po těchto utkáních bylo jasné, že budeme bojovat o medaili. Třetí utkání se ZŠ Komenského bylo hodně napínavé, skončilo 1:1 s velmi těsným skóre, ale posunulo nás to do finále. Finálové utkání s Gymnáziem Holice bylo velké drama. Škola, na které se učí volejbal celoročně, s našimi děvčaty měla velký problém. První poločas jsme vyhrály 25:22, v závěru ale došly síly, i když nám fandila téměř celá hala. K vítězství chybělo opravdu málo. Druhý poločas jsme 17:25 prohrály, přesto 2. místo bylo velkým úspěchem. Všem děvčatům ve složení Malinská D., Melcová T., Slezáková L., Brandová B., Johanová Š., Jindrová T., Hrochová E. a Štorková B. moc blahopřejeme.

Na druhém hřišti probíhala fotbalová utkání. Přes velké vedro a neúprosné slunce tam zazářili naši chlapci, kteří se dostali až do finále. Sehráli ho se ZŠ Holubova, zvítězili v něm zaslouženě 5:1. a domů přivezli zlatou medaili. Fotbalisté hráli ve složení Výborný P., Mikuláš A., Pecina K., Pinkas P., Šafránek R., Kosina M., Novák R., Provazník J. a  výborně chytající brankář Hemer J. Blahopřejeme!

Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.  Mgr. Iva Vojtková 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode