Vánoční dílny na malé škole

18.12.2017 07:53

Ve čtvrtek 14. 12. proběhly na malé škole tradiční vánoční dílny. Děti si zde mohly se svými rodiči na devíti stanovištích vyrobit krásné vánoční dekorace a prožít tak hezké odpoledne v příjemné předvánoční atmosféře. O tom, že tyto dílny mají opravdovou tradici, nás přesvědčila velká účast návštěvníků a jejich chuť do tvoření. Akce se letos poprvé zúčastnili i členové žákovského parlamentu- někteří se ujali práce s dětmi a pomáhali s tvořením, ti starší se věnovali prodeji předmětů na charitativní sbírku Život dětem. Děkujeme pořadatelům a všem, kteří se zúčastnili a podpořili skvělou akci.                                                   

Mgr. J. Balášová      

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode