Vánoční dílny na malé škole

17.12.2018 21:21

V pátek 14. 12. odpoledne proběhly na malé škole vánoční dílny. Na 11 stanovištích si mohl každý návštěvník vytvořit hezký výrobek s vánoční tematikou. Jako každoročně se zúčastnilo hodně dětiček se svými rodiči a všichni společně se s chutí zapojili do tvoření. Dýchla na nás vánoční atmosféra  a trochu jsme utekli před vánočním stresem. Děti si odnášely hezké výrobky, kterými si mohou vyzdobit pokojíček nebo obdarovat někoho blízkého. Poděkování patří pořadatelům, všem návštěvníkům, žákovskému parlamentu a mamince paní Kubínové (má dvě dcerky na naší škole), která obohatila celou akci výbornými zdravými chuťovkami. Děkujeme moc všem!     Mgr. J. Balášová

 

Fotografie použita dle Creative Commons Richard George Davis  Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode