Vánoční dílny na malé škole

17.12.2018 21:21

V pátek 14. 12. odpoledne proběhly na malé škole vánoční dílny. Na 11 stanovištích si mohl každý návštěvník vytvořit hezký výrobek s vánoční tematikou. Jako každoročně se zúčastnilo hodně dětiček se svými rodiči a všichni společně se s chutí zapojili do tvoření. Dýchla na nás vánoční atmosféra  a trochu jsme utekli před vánočním stresem. Děti si odnášely hezké výrobky, kterými si mohou vyzdobit pokojíček nebo obdarovat někoho blízkého. Poděkování patří pořadatelům, všem návštěvníkům, žákovskému parlamentu a mamince paní Kubínové (má dvě dcerky na naší škole), která obohatila celou akci výbornými zdravými chuťovkami. Děkujeme moc všem!     Mgr. J. Balášová

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode