Vánoční dílny na malé škole

18.12.2019 22:08

Vánoční dílny jsou již mnoho let tradiční a úspěšnou akcí na malé škole. Letos se uskutečnily v úterý 17. 12. a účast dětí i rodičů byla jako každý rok velmi příjemná. Děti si na devíti stanovištích mohly vytvořit krásné výrobky a vánoční dekorace, někde se s velkým zájmem zapojovali i rodiče. Moc děkujeme paní Kubínové, která připravila (také již poněkolikáté) na tuto akci vynikající sladké dezertíky (bezlepkové). Děkujeme členům žákovského parlamentu za účast a podporu. Děkujeme všem zaměstnancům školy, kteří pomohli s organizací této náročné akce. Přejeme všem pohodové předvánoční dny. 

Úžasnou atmosféru doplňují fotografie v naší fotogalerii, podívejte se.

Mgr. J. Balášová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode