Vánoční soutěžení pro školku

21.12.2017 13:24

V pondělí 18. 12. jsme si připravili soutěže v duchu Vánoc pro své malé kamarády.  Děti ze školky od nejmenších Berušek až po ty nejstarší – Piráty – si tak porovnaly síly ve střelbě florbalovou hokejkou na bránu, v bowlingu, či házení kroužků, s sebou si odnesly výrobky – záložku s bamulkou, vánoční přání ve tvaru santaklausovské čepice. S prázdnou neodešly ani paní učitelky, které do třídy dostaly stromeček s vánočními dárky, samozřejmě jen v papírové podobě, a řetěz, který děti vyrobily. Jsme rádi, že se děti a paní učitelky soutěží zúčastnily a přejeme jim hezké Vánoce.

Sedmáci