Vánoční výlet školní družiny

15.12.2019 19:16

V pátek 13. 12. po obědě odjela všechna tři oddělení školní družiny na výlet. Našim cílem byla řepařská drážka u Kolína. Na malém útulném nádraží na nás čekaly dva vagónky s dieslovou lokomotivou a odvezly nás do stanice Bychory. Ve vláčku nás navštívil starý poustevník, který  přinesl dětem malé dárečky. Děti mu zazpívaly pěkné písničky. Po návratu jsme si prohlédli nádraží, parní lokomotivu, kterou právě opravovali, vagónky na uhlí a zakoupili jsme si upomínkové předměty. Bylo by to o moc hezčí, kdyby byl všude kolem nás sníh, ale i tak se nám tam líbilo.

                                                                                               Daša Vachová

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode