Vánoční výstava Českého zahrádkářského svazu

13.12.2019 08:47
Opět po roce se v roveňské sokolovně konala tradiční každoroční vánoční výstava zahrádkářů.
A naši žáci i školní družina přispěli "svou troškou do mlýna" svými výkresy, výrobky a dekoracemi, kterými ozdobili vestibul sokolovny, schodiště a tělocvičnu.
Součástí bylo i sobotní divadelní představení a nedělní vánoční koncert dechového orchestru BaŠaPa, který tvoří současní i bývalí žáci naší školy, a smyčcového orchestru ZUŠ Karla Malicha Holice.
Letošní téma výstavy bylo vlastně přáním nadcházejícím svátkům i nám všem - "Šťastné a veselé"...
Tak doufejme, že takové budou..
Poděkování patří všem, kteří se zúčastnili výroby, příprav i samotné instalace výstavy a také následného úklidu.
Mgr. Jana Sevránková

A nám všem krásné, klidné a spokojené Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku.
Přejí žáci a zaměstnanci Masarykovy ZŠ  Dolní Roveň.