Vánoční výstava zahrádkářů

08.12.2017 10:52
O víkendu se opět konala již tradiční vánoční výstava zahrádkářů v místní sokolovně.
A žáci naší školy se opět podíleli na výzdobě, jednotlivé třídy, jednotlivci i školní družina.

Vánoce se nezadržitelně blíží, proto mottem letošní výstavy byl nápěv oblíbené vánoční písničky "Vánoce, vánoce přicházejí..." , a je to tak, opravdu tam byly i stopy.

Každá výstava by měla být trochu jiná... I když jsme "oprášili" loňské "Ledové království" i betlém, letos přibyl Olaf a Sven a také vánoční sobi z korků, papíroví čerti nebo vánoční zoologická zahrada.
Určitě jste zaznamenali nové omalovánky i prostřihovánky a také krásné zasněžené zimní krajiny, kapříky malované i ty z papírových tácků, biblické motivy i vánoční stromečky.
A určitě jste nepřehlédli krásné prostřihované rámečky na vánoční pohledy či fotografie.

Poděkování patří všem, kteří se účastnili výroby, příprav i samotné instalace výstavy (hlavně žákům 8. a 9. ročníku).
Ale největší počet svých prací měli na výstavě "páťáci", a to i proto, že vyráběli i doma.

Nám všem krásné, klidné a spokojené Vánoce a hodně zdraví a štěstí do nového roku
přejí žáci a zeměstnanci Masarykovy ZŠ v Dolní Rovni.