Velká sběrová akce elektro... na naší škole

25.03.2018 15:50

Ve dnech 3. – 19. 4. 2018 bude na naší škole probíhat sběr použitých baterií a drobného  elektroodpadu. Věci se budou vybírat každý den ve třídě, předsedové tříd budou tvořit seznamy donesených věcí a pak se tyto věci budou ukládat do určených nádob a pytlů v přízemí školy. Na malé škole budou odpad vybírat třídní učitelé. Abychom mohli vyhodnotit nejlepší sběrače, dostanou děti papírek, kde jim rodiče doplní informace o odevzdaných věcech.  U baterií počet nebo hmotnost, u ostatního stačí jen popis (např. varná konvice, holicí strojek apod). Odevzdávat se mohou i staré mobily, sluchátka a vše, co fungovalo na elektřinu nebo baterie.  Tentokrát se mohou odevzdávat i větší věci jako je mikrovlnka, vysavač, PC,  menší  televize aj. Tyto větší spotřebiče mohou rodiče přivézt za budovu školy, kde se budou shromažďovat vedle kontejnerů na odpad.  Za tento sběr dostane škola přidělené body, za které se pak nakupují sportovní potřeby a jiné pomůcky pro žáky.  Proto má akce pro Vaše děti velký smysl. Pomáháme přírodě a tím i sami sobě. Děkujeme za spolupráci.

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode