Výjimečné životní jubileum

16.09.2021 11:13
Ve středu 8. 9. 2021 oslavil výjimečné životní jubileum - 90 let - bývalý učitel a ředitel naší školy, pan Jaroslav Polívka z Dolní Rovně.
Jménem všech zaměstnanců školy jsme mu přišli popřát a předat kytičku a malý dárek. Přivítal nás velice vitální pán, který se o "svou" školu zajímá i v tomto věku. Ptal se na žáky, zaměstnance i na změny, kterými škola prochází. Zavzpomínal na své bývalé kolegy, žáky i jejich rodiče,  kulturní i sportovní akce, které se konaly, i na stavební úpravy, kterými škola prošla...
Přejeme mu hodně zdraví, elánu a optimismu do dalších let. 
                                                      
                                                            

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode