Výlet VII. třídy

26.06.2019 11:03

Letos si sedmička odhlasovala výlet vlakem do Prahy. Měli jsme štěstí, že všechny vlakové spoje nám plynule navazovaly a počasí se také vydařilo, a tak nám nic nebránilo, abychom pořádně prochodili naše hlavní město – Ondrův krokoměr napočítal 22 000 kroků.

Co žáci 7. třídy napsali o výletě, se dočtete zde:

Míša Sochorová, Káťa Kolmanová

Ve čtvrtek 20. června jsme jeli na výlet do Prahy. Po příjezdu jsme šli rovnou do Muzea iluzí na Staroměstském náměstí. Cestou jsme prošli kolem Prašné brány a Orloje. Po prohlédnutí muzea, kde jsme všechny iluze a klamy nafotili, jsme pokračovali přes Karlův most na Kampu. Poté jsme vyjeli lanovkou na Petřín, kde jsme se rozdělili na dvě skupiny. První skupina navštívila zrcadlové bludiště a druhá vystoupala na rozhlednu. Výlet jsme zakončili hračkářstvím Hamleys, kde se nachází i motýlárium. Výlet jsme si užili.

Ondra Valenta

Mně se v Praze hodně líbilo, protože jsme chodili po památkách a každý z nás měl referát na místa, která jsme prošli (např. Karlův most, Staroměstské náměstí, Petřín…). Také jsme navštívili největší hračkářství v ČR Hamleys. Hned pod ním bylo motýlárium, odkud jsem si omylem odnesl motýla, který si na mě sedl. Když jsem si to uvědomil, musel jsem se s motýlem vrátit. Výlet se mi moc líbil a zase bych tam někdy jel.

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode