Výlet Žákovského parlamentu

28.06.2018 15:47

Dne 26. 6. 2018 se uskutečnil výlet žákovského parlamentu jako odměna za jeho práci v tomto šk. roce.

Výlet jsme naplánovali do Chvojence na prohlídku kočkovitých šelem, které za  domem chová majitel Roman Kreizl společně se svým synem. Byl to opravdu nezapomenutelný zážitek stát před tak nebezpečnými zvířaty a koukat si z očí do očí. Odtud jsme pokračovali do pardubického kina CineStar, kde jsme měli objednaný film Backstage – hezký film o životě mladých lidí a jejich zálibě v tancování. Po skončení filmu jsem se šli projít do Tyršových sadů a trochu si zařádit na prolejzačkách, houpačkách a houpacích sítích. Na konec jsme šli do Atrium Paláce Pardubice trochu se najíst a koupit si nějakou drobnost. Všichni účastníci si výlet užili.

T. Čížek, místopředseda ŽP

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode