Výlet ŽP do útulku v Chrudimi

31.01.2019 20:34

Žákovský parlament pořádal v prosinci a lednu sbírku pro městský útulek Chrudim. Děti mohly nosit různé dobroty pro pejsky a kočičky. Pamlsků pro zvířátka se vybralo velmi mnoho, takže se naši zvířecí kamarádi mohli těšit.

Útulek jsme navštívili s Žákovským parlamentem a paní zástupkyní J. Balášovou (garant ŽP) v pondělí 28. ledna. Objednaný minibus ze SŠA  Holice (moc děkujeme za dopravu) nás dopravil až k chrudimskému útulku. Na místě jsme předali dobroty a podívali se, jak je útulek vedený, na zvířátka, která tam jsou umístěná. Mají se tam moc dobře, je o ně velmi svědomitě pečováno. Naše akce se opět povedla, jsme spokojeni my i provozovatelé útulku. Doufáme, že se sbírky pro mazlíčky bez domova stanou na naší škole tradicí. Děkujeme srdečně všem, kteří sbírku podpořili. Moc si toho vážíme. Skvělá akce. Pomáhejme společně, podnikejme dobré věci.

Mrkněte na fotky ve fotogalerii.

Eliška Kopová, redaktorka časopisu Roveňské oko

Mgr. J. Balášová, garant ŽP

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode