Výsledky antigenního testování 24.01.2022

24.01.2022 14:37

Dobrý den, 

ráda bych vás informovala o výsledcích testování žáků naší školy v pondělí 24.1. 2022.

Pozitivní antigenní testy bohužel vyšly celkem dvanácti žákům, což je od počátku testování nejvyšší počet. Všechny pozitivní testy byly zachyceny na velké škole a o tom, zda budou potvrzeny nebo nebudou, nás rodiče budou postupně informovat. 

Dále musím konstatovat, že přibývá i nemocných pedagogů. Celkově dnes evidujeme šest nemocných pedagogů (učitelé, asistenti), někteří mají jiná onemocnění než covid. Nejúčinnější ochranou je pro nás nyní stálé nošení respirátorů a zachování bezpečného odstupu. 

Rodiče prosíme o zabezpečení dostatečné ochrany dýchacích cest u svých dětí. Každé dítě by mělo mít u sebe vždy rezervní roušku nebo respirátor (podle věku) pro případ potřeby.

Přeji vám všem hlavně zdraví a optimismus.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode