Výsledky antigenního testování 3.1. - 7.1.2022

07.01.2022 22:21

Dobrý den, 

ráda bych vás informovala o výsledcích testování žáků naší školy v týdnu od 3.1. do 7.1. 2022.

V pondělí 3.1. vyšly žákům dva pozitivní antigenní testy, oba na PCR nebyly potvrzeny, antigenní testy byly tedy falešně pozitivní.

Ve čtvrtek 6.1. vyšel pozitivní jeden antigenní test, ten byl na PCR potvrzen, a proto se následně 6. třída musí od pátku 7.1. do čtvrtka 13.1. vyučovat distančně a třídní schůzka pro rodiče žáků 6. třídy proběhne v úterý 12.1. od 16:30 formou videokonference. 

Celé období, kdy se ve škole testuje, dotestovávají se žáci, kteří přijdou do školy po testování, testy se důsledně zaznamenávají, hlásí se pozitivní výsledky, rizikové kontakty, testy se připravují, likvidují, statisticky zpracovávají, ..., je velice náročné, takže více než kdy jindy žádám všechny o sounáležitost se školou a důvěru. 

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode