VÝSLEDKY VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY

14.01.2022 13:55

Vážení zákonní zástupci žáků a přátelé školy,

v přiloženém souboru naleznete Zápis o průběhu a výsledcích voleb do Školské rady Masarykovy základní školy Dolní Roveň, okres Pardubice, které proběhly 12. 1. 2022.

Zápis o provedení a výsledcích voleb do školské rady.pdf

Školská rada se sejde v zákonné lhůtě v tomto novém složení:

za zřizovatele: T. Madák, P. Herbst (jmenováni zastupiteli Dolní Rovně)

za zákonné zástupce žáků: P. Jedličková, L. Fritschová (volby 12. 1. 2022)

za pedagogické zaměstnance školy: Mgr. J. Balášová, Mgr. I. Šmaterová (volby 12. 1. 2022)

Náhradníky za zákonné zástupce žáků se stali R. Tomášek a M. Horák a za pedagogické zaměstnance D. Vachová.

Všem kandidátům patří velký dík za ochotu kandidovat do školské rady a tedy se aktivně zabývat záležitostmi školy.

Velký dík za přípravu, realizaci a zpracování výsledků voleb patří členům volební komise.

Děkujeme také všem voličům, kteří odevzdali při volbách své hlasy.

Paní starostce a zaměstnancům obce děkujeme za zajištění zázemí voleb.

Vám všem děkujeme za součinnost se školou a přejeme jen všechno nejlepší.

Za MZŠDR Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy