Zahájení nového školního roku 2021-2022

20.08.2021 23:36

Vážení rodiče a milí žáci,

slavnostní zahájení nového školního roku proběhne ve středu 1. 9. 2021 netradičně přímo v budovách základní školy. Změna je v souladu s doporučením MŠMT.

Žáci 2. – 9. ročníku zahájí první školní den v 7:35 hodin se svou třídní učitelkou ve třídách. Ve škole budou žáci zhruba 1 vyučovací hodinu, s sebou potřebují přezůvky a potřeby na psaní (pero a blok).

Prvňáčci zahájí svou školní docházku slavnostně také ve svých třídách, 1.A v 9:00 hodin a 1.B v 10:00 hodin. Žáky mohou doprovodit jejich rodiče či prarodiče. Použití ochrany dýchacích cest je nutné pro vstup do budovy školy.

Dle současných pokynů z MŠMT se musí žáci 2. - 9. třídy první den školní docházky otestovat. Žáci 1. ročníku se v souladu s opatřeními MŠMT testují až 2. 9. 2021.

Další testování žáků proběhne v pondělí 6. 9. a pak ve čtvrtek 9. 9. 2021 (dle výsledků těchto testování budou přijata další opatření ve školách).

Žáci musí být vybaveni ochranou dýchacích cest pro vstup do školy a ve společných prostorách.

Provoz školní družiny a školní jídelny je zahájen (pro přihlášené) od 2. 9. 2021.

Sledujte prosím web školy, kde budou případně informace doplněny.

Přeji Vám pevné zdraví a vše dobré.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy