Zahrádkářská výstava

26.09.2017 08:50

O uplynulém víkendu 23. a 24. 9. se opět konala tradiční podzimní výstava Českého zahrádkářského svazu, tentokrát v duchu 60. výročí jeho založení s mottem „Od minulosti po současnost“.
Žáci naší školy se jako každý rok podíleli na výzdobě sokolovny. Zapojili se celé třídy, jednotlivci i školní družina. "Sešly se" ovocné stromy s antistresovými omalovánkami, ploty se slunečnicemi, několik zahradníků, jezírko se žabičkami, okrasné i vyřezávané dýně a různé podzimní dekorace.
Poděkování patří všem, kteří se účastnili výroby, příprav i samotné instalace výstavy, hlavně patří ochotným žákům 8. a 9. ročníku, kteří pomohli s instalací i s úklidem.

Velký obdiv patří žákům 5. ročníku,  kteří měli na výstavě asi největší počet vystavených obrázků a dýní.

Děkujeme také místní organizaci ČZS, která nám proplatila použitý výtvarný materiál.
Mgr. Jana Sevránková