Zajímavé práce našich žáků

06.04.2021 21:32

Milí žáci, vážení rodiče, vytvořili jsme pro vás novou sekci "Zajímavé práce našich žáků". Do ní budeme vkládat všechny vaše zajímavé práce, prezentace apod., které stojí za zhlédnutí, a nelze je vložit do fotogalerie. Sledujte příspěvky, které se v této sekci budou postupně objevovat. Určitě vás potěší a přinesou i mnoho zajímavých informací. Děkujeme všem žákům za hezké a smysluplné práce, děkujeme všem vyučujícím za to, jak motivují své žáky k tvoření krásných a zajímavých prezentací.

Dále nahlédněte do naší fotogalerie, kam momentálně postupně vkládáme všechny vaše úžasné fotografie související s Velikonocemi. Děkujeme moc za všechny krásné příspěvky. Máme opravdu šikovné žáčky a spolupracující rodiče. Máme z toho velikou radost a děkujeme všem za spolupráci. Moc si této spolupráce vážíme. Vedení školy

 

 

                                                                                                                                                                                                      

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode