Zakončení školního roku 2019/ 2020

26.06.2020 08:38

Vážení zákonní zástupci, milí žáci!

Dnes 26. června 2020 končí pro většinu z vás školní rok 2019/ 2020 a od pondělí 29. 6. 2020 jsou hlavní prázdniny (školní rok ještě nekončí pro toho, kdo bude konat 26. 8. 2020 opravné zkoušky).

Byl to netradiční školní rok, který nás všechny učil věcem, o kterých bychom za normálních okolností ani nepřemýšleli.

Vás žáky, učil především větší zodpovědnosti k sobě samým a také k větší samostatnosti a schopnosti rozhodování (zda se učit při výuce na dálku nebo dělat úplně něco jiného). Měli jste daleko větší svobodu a bylo často jen na vás, jak s ní naložíte.

O to víc vám chci poděkovat, neboť většina z vás vykonávala školní práci zodpovědně, někdo odevzdával i práci navíc, posílal nám, učitelům, ofocené svoje sešity, abychom viděli, jak pracuje. Ten, kdo neodevzdával zadané úkoly, snad věnoval čas jiným svým zájmům, měl možnost rozvíjet své koníčky, …

Vám, zákonní zástupci našich žáků, děkujeme za spolupráci, za podporu svých dětí, za čas, který jste s nimi strávili, když jste nás zastupovali.

Svým zaměstnancům chci touto cestou poděkovat za jejich práci a úsilí, zvláště souběh výuky na dálku a prezenční výuky byl opravdu velice náročný, pro nového pana školníka zase období hrozícího zatopení školy a problémy s budovami školy technického rázu jdou nad rámec běžných povinností. Vážím si velmi práce vás všech.

Dnes 26. 6. 2020 jsme předali z důvodu karantény některých členů učitelského sboru a 17 žáků školy vysvědčení jen na malé škole a žákům 9. třídy. Vysvědčení žáků 1. - 4. třídy, která si žáci dnes nevyzvedli, si můžete po telefonické domluvě vyzvednout u ředitelky školy. Vysvědčení 5. – 8. třídě budou vydána 2. září 2020.

Vám všem přeji jménem vedení školy hlavně výborné zdraví a krásné léto. Všichni si potřebujeme alespoň trochu odpočinout.

                                Za vedení školy Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode