Žákovský parlament na krajské konferenci

22.05.2019 10:35

V úterý 21. 5. dopoledne se vybraní členové žákovského parlamentu zúčastnili krajské konference ŽP v Pardubicích, pořádané Základní školou Chrast, okres Chrudim, v sídle KÚ Pardubického kraje pod záštitou Ing. Bohumila Bernáška, člena Rady Pardubického kraje zodpovědného za školství. Parlamenťáci mohli načerpat inspiraci pro práci  ŽP, dozvěděli se, jak se mají  zpracovávat projekty, pracovali ve skupinách a představovali ostatním své projekty a druhy aktivit. Této akce se zúčastnilo celkem 126 parlamenťáků z Pardubického kraje z asi 12 škol. Setkání probíhalo v příjemné atmosféře, o žáky bylo hezky postaráno a bylo pro ně připraveno i dobré občerstvení. Příští rok bychom se zase rádi zúčastnili téhle skvělé akce.                                      Mgr. J. Balášová, koordinátor ŽP

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode