Žákovský parlament na výletě

31.05.2019 21:25

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 jsme se my, členové žákovského parlamentu, po domluvě s naší bývalou paní ředitelkou Ing. Zarine Aršakuni vydali do Základní a Mateřské školy Všestary, v níž je ředitelkou druhým rokem. Ve škole pro nás byl připravený velmi pěkný program na celé dopoledne. Nejprve jsme byli na prohlídce Archeoparku, který se nachází blízko školy, a žáci mají možnost trávit zde některé hodiny dějepisu. Po prohlídce jsme vrátili do školy, kde jsme si s žákovským parlamentem ZŠ Všestary vyměnili zkušenosti a předali jsme si vzájemně pár rad do budoucna. Následně jsme byli rozděleni do tříd podle ročníků, abychom také viděli, jak vypadá výuka i na jiné škole. Poté jsme si zaplavali pod vedením zkušené instruktorky v bazénu, který je hned u školy, a moc jsme si to užili. Pak už byl na plánu výtečný oběd a cesta zpět domů. Celé dopoledne se nám velice líbilo a moc děkujeme za příležitost podívat se do jiné školy a za příjemně strávené dopoledne s milými lidmi. Děkujeme také SŠA Holice za zapůjčení malého autobusu a panu řidiči T. Žákovi.

Tomáš Čížek, člen ŽP a redaktor časopisu Roveňské oko

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode