Žákovský parlament oznamuje

30.10.2017 12:48

ŽP vyhlásil na říjen na velké škole soutěž o nejhezčí dýni, ať už namalovanou, vydlabanou a vyřezanou či jinak vyrobenou.

Do soutěže bylo odevzdáno celkem 64 výrobků, což je velký počet!!! Porotci měli tedy velmi těžký úkol. Po pečlivém výběru vyhodnotili jako nejhezčí dýně, které vytvořili tito žáci: R. Hájková, K. Najčová, L. Jedlička, S. Lukácsová (všichni z V. třídy)  A. Drábková, M. Sochorová (obě ze VI. třídy) a D. Malinská (VIII. tř.).

Vítězům blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich aktivitu v této soutěži.

Žáci se také mohli zúčastnit sběrové soutěže ve spolupráci se školní družinou. Bohužel zde byla velmi malá účast. Chválíme čtyři žáky, kteří donesli následující sběr: R. Hájková  145 kg papíru a kartonů a cca 5 000 víček, L. Jedlička 79 kg, P. Kardoš 16 kg – všichni z V. třídy, A. Drábková ze VI. třídy 50 kg.

Poděkování patří i těm, kteří se sběrem pomohli.

                                                           Mgr. J. Balášová, garant ŽP

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode