Žákovský parlament v útulku

24.01.2018 23:27

V úterý 16. 1. navštívili žáci ŽP společně s dalšími vybranými žáky z V. až IX. třídy Městský útulek v Pardubicích. Opuštěným pejskům a kočičkám jsme tam v malém mikrobusu z SPŠA Holice dovezli dobroty, pamlsky, ale také stelivo, ručníky, deky, hračky… tedy vše, co přinesli naši spolužáci či učitelé z malé i velké školy během vyhlášené prosincové sbírky. Dobrovolnice, pracující v útulku, nám povyprávěla o životě pejsků v útulku, vyprávěla veselé, ale i smutné příběhy některých z nich. Moc se nám líbil mluvící papoušek kakadu jménem Albert, jehož mají už 20 let v prodejně chovatelských potřeb, a který miluje lidové písničky, umí krásně pozdravit a ještě mnoho dalšího. Ale to nám zrovna nechtěl předvést. Malá rada na závěr – pokud si přejete domácího mazlíčka, počítejte s tím, že bude vyžadovat vaši péči a lásku.

Děkujeme moc vám všem, kteří jste podpořili naši sbírku. Přispěli jste na dobrou věc.                                                      Mgr. J. Balášová, koordinátor ŽP

20180116_090721.mp4 (147615669)

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode