Zápis do 1. ročníku naší školy

22.04.2022 13:08
Ve čtvrtek 21. 4. 2022 proběhl v budově školy v Horní Rovni zápis do 1. ročníku Masarykovy základní školy Dolní Roveň. Zápis proběhl v příjemné atmosféře, paní učitelky z malé školy se věnovaly dětem, vedení hlavně rodičům a povinné legislativě a deset ochotných žákyň školy v hezkých převlecích doprovázelo předškoláky při zápisu na cestě od rodičů do připravené třídy k paní učitelce a zpět. 
Při zápisu bylo přijato do 1. ročníku dvacet čtyři dětí, jedno dítě dostalo odklad a u dvou je přerušené správní řízení do doby dodání potřebných dokumentů. Zápis o výsledcích zápisu naleznete v sekci Zápis do 1. ročníku. V úterý 26. 4. ještě proběhne dodatečný zápis pro děti, které byly ve čtvrtek nemocné. 
Zápis ukrajinských předškoláků do 1. ročníku naší školy proběhne v souladu s platnou legislativou 16. 6. 2022, podrobnější informace zveřejníme včas na webu školy.
Všem aktérům zápisu děkuji za spolupráci a nám všem přeji hlavně pevné zdraví a pěkné jarní dny. 
Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode