Zdravá 5

24.11.2019 18:52

Zdravá 5 je unikátní celorepublikový vzdělávací program pro základní i mateřské školy, který je zaměřený na zdravý životní styl, především v oblasti zdravé stravy.

Lektoři Zdravé 5 seznamují žáky zábavnou a interaktivní formou se zásadami zdravého stravování. Cílem projektu je motivovat děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy a jejich přirozené implementaci do životního stylu. Nadační fond Albert poskytuje školám vzdělávací program zcela ZDARMA a přihlásit se může každá základní i mateřská škola prostřednictvím registračního formuláře a následně vytvořením objednávky.

Vzdělávací program Zdravá 5 je realizován společností Albert již od roku 2004 a za tu dobu vyškolil statisíce dětí v základních i mateřských školách v celé České republice.

Na naší škole proběhl tento program na malé škole ve všech čtyřech třídách ve dnech 20. a 21. 11. Program byl velice pěkný, žáci soutěžili ve skupinách a na závěr byli odměněni drobnými dárky. Problémy se objevily ve 3. třídě, ale vše jsme vyřešili s vedením nadace. Děkujeme všem za reakce a za podporu.

Mgr. J. Balášová