Znovuotevření 1. stupně pro žáky

21.05.2020 20:43

Na 1. stupeň (1. - 5. tř.) přihlásili zákonní zástupci od 25. 5. 2020 celkem 55 žáků. Do 1. třídy 8 žáků, do 2. třídy 12, do 3. třídy 15, do 4. třídy 12, do 5. třídy 8 žáků. Máme tedy celkem 5 skupin, které budou mít dopolední vzdělávací aktivity ve svých kmenových třídách dle upraveného nástupu a rozvrhu. V 1. třídě bude s žáčky pracovat D. Vachová, v ostatních třídách budou třídní učitelé, ve 4. třídě se objeví paní vychovatelka Kaštánková. Bude zajištěna i výuka anglického jazyka 2 hodiny týdně (od 3. třídy) - zajistí paní učitelky L. McGrath a S. Therová.

Někteří žáci mají přihlášené obědy ve školní jídelně. Budou také fungovat i dvě odpolední skupiny, které povedou paní vychovatelky L. Kurková a I. Kaštánková. Veškerý průběh všech činností bude probíhat za přísného dodržování stanovených hygienických a organizačních pravidel. Obě budovy školy jsou již připravené, všichni kompetentní zaměstnanci zajistili vše, co jim bylo uloženo, aby škola bezpečně fungovala. Věříme, že společně vše zvládneme. Děkujeme všem za spolupráci.      Vedení školy

Prac. porada - 20. 5. - malá škola

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode