Znovuotevření 2. stupně ZŠ pro žáky

27.05.2020 12:10

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě rozhodnutí MŠMT nabízíme možnost realizace občasných vzdělávacích a socializačních aktivit pro žáky druhého stupně ZŠ, mimo 9. ročníku, a to v období od 8. do 26. června 2020 (29. a 30. 6. 2020 je ředitelské volno).

Nepůjde o fungování v obdobném režimu, jako je tomu u 1. stupně ZŠ, ale spíše o možnost konání konzultací či třídnických hodin. Účast žáků bude dobrovolná. Stále bude platit pravidlo 15 žáků ve třídě. Žákům nabízíme konzultace z Čj, M, Aj případně dle zájmu i v jiném předmětu. Konzultace by probíhaly v tříhodinovém bloku od 9:30 do 12:05 (funguje autobusové spojení pro žáky z Uherska i od Komárova). Dle vašeho zájmu by se konzultace konaly 1x nebo 2x týdně za přísných hygienických podmínek.

Žák první den při příchodu do školy musí odevzdat od zákonného zástupce podepsané Čestné prohlášení (ke stažení na webu školy nebo k vyzvednutí na velké škole), s sebou musí mít dvě roušky a sáček na jejich uložení. V případě, že žák tyto podmínky nesplní, nebude mu umožněn vstup do školy.

Do pátku 29. 5. 12:00 hodin potřebujeme vědět, zda se váš syn/vaše dcera těchto konzultací zúčastní.  

Bližší informace vám pošlou tř. učitelé do ŠOL, věnujte jim, prosím, pozornost!

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode